Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 492, wczoraj: 617
ogółem: 1 080 570

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami A-klasa: 9 kolejka Siedlce - Warszawa

  • autor: Redakcja, 2018-10-15 00:12
14 październik 2018
Tęcza Korczew - Watra Mrozy 2:3 (0:1)
Dominik Jaszczuk, Paweł Sawtyruk - Jacek Wronowski x2, Samobójcza

LKS Ostrówek - Olimpia Latowicz 6:3 (2:1)
Rafał Kazula x2, Sebastian Polewski x2, Paweł Grig, Mariusz Kopacz - Radosław Skóra, Michał Radzio, Patryk Królak

Jastrząb Żeliszew - Sęp Żelechów 5:3
Konrad Śliwka x3, Patryk Sadowiak, Paweł Jóźwiak - ??

Jutrzenka Cegłów - Grodzisk Krzymosze 3:1 (0:1)
?? - Maciej Michalak

Wicher Sadowne - Kosovia Kosów Lacki 0:1 (0:0)
Krzysztof Żochowski

Polonez Mordy - Błękitni Stoczek Węgrowski 3:0v
Goście nie dojechali

MKS Małkinia - Tęcza Stanisławów 6:0 (4:0)
Karol Dmochowski x 2, Przemysław Maliszewski, Marcin Sadowski, Cezary Maliszewski, Mateusz Rutkowski

A klasa Warszawa - 9 kolejka 13 październik
ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin 5:1 (2:0)
Piotr Oniszk x2, Sebastian Sasin,Adrian Oniszk, Radosław Gręda - Piotr Manaj


Siedlce


Warszawa

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [76]
 

autor: ~gall anonim 2018-10-14 21:46:07

avatar MKS-TĘCZA ST.6:0 (4:0) gole.K.Dmochowski x 2, Przemysław Maliszewski, Marcin Sadowski, Cezary Maliszewski, Mateusz Rutkowski


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce (s) 2:1 Siarka Tarnobrzeg
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Znicz Pruszków 0:2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna (s)
Radomiak Radom Pogoń Siedlce (s)
Skra Częstochowa (b) Błękitni Stargard
Ruch Chorzów (s) Widzew Łódź (b)
GKS Bełchatów Elana Toruń (b)
Olimpia Grudziądz (s) Resovia (b)
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo