Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 280, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 792

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami 12. kolejka Ligi Okręgowej

  • autor: Redakcja, 2018-10-22 13:12
20 październik 2018
Fenix Siennica - Tajfun Jartypory 6:0
Karol Szczęsny, Kacper Piętka, Michał Maciejewski, Konrad Pawlak x2, Arkadiusz Boruciński
 
Hutnik Huta Czechy - Wektra Zbuczyn 0:0
Czerwonka kartka: 90 min Arkadiusz Wardak - dwie żółte (Hutnik)
 
Miedzanka Miedzna - Kolektyw Oleśnica 4:1 (2:1)
Bartłomiej Rytel, Maciej Florczuk (karny), Michał Sakowski, Rafał Miąsek - Kamil Stanisławowski
 
Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec 3:8 (1:3)
Przemysław Gójski, Michał Karpiarz, Bartosz Trojanowski - Jarosław Kisiel x3, Paweł Marchel, Michał Kruszewski, Łukasz Paciorek, Mateusz Kacprzak, Dawid Kobyliński
 
Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew 10:3
Daniel Matwiejczyk x4, Bartłomiej Woś x3, Mateusz Wojda, Piotr Rogala, Wiktor Lachowski - Michał Wiśnioch x2, Marek Górski
 
Tygrys Huta Mińska - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:0)
Patryk Halaburda - Patryk Niemyjski
 
Podlasie Sokołów Podlaski - Czarni Węgrów 0:0
Czerwonka kartka: 84 min Kacper Komycz - dwie żółte (Podlasie)

21 październik 2018
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wilga Miastków 3:1 (0:1)
Mateusz Zawadzki x2, Samobójcza - Jakub Biedrzycki

 

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [89]
 

autor: ~PDW 2018-10-22 17:52:17

avatar Dla płomienia: 4x Daniel Matwiejczyk, 3x Bartłomiej Woś, 1x Mateusz Wojda, 1x Piotr Rogala, 1x Wiktor Lachowski


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg