Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 273, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 785

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami przedostania 14. kolejka Ligi Okręgowej w rundzie...

  • autor: Redakcja, 2018-11-04 22:03
Za nami przedostania 14. kolejka Ligi Okręgowej w rundzie jesiennej
03 listopad 2018
Podlasie Sokołów Podlaski - Wilga Miastków 8:0 (6:0)
Przemysła Głowacz x3, Łukasz Supleński x2, Piotr Osial, Dawid Kobus, Marcin Siedlecki

Victoria Kałuszyn - Tajfun Jartypory 1:2 (0:1)
Przemysław Gójski - Tomasz Pędzich, Michał Tchórzewski

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Kolektyw Oleśnica 3:2 (2:0)
Mateusz Rozbicki, Hubert Abramczuk, Piotr Sękal - Krzysztof Karasiński, Paweł Rucikowski (karny)

Fenix Siennica - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 (1:1)
Radosław Rawski, Michał Maciejewski, Arkadiusz Boruciński - Alan Gańko

Miedzanka Miedzna - Zryw Sobolew 2:3 (1:0)
Piotr Krysiński, Cezary Rytel - Marek Górski, Michał Wiśnioch, Wojciech Majsterek
50 min nie wykorzystany rzut karny przez Zryw Sobolew oraz dwie dobitki

Tygrys Huta Mińska - Wektra Zbuczyn 3:0
Tomasz Kobyliński, Mateusz Bartoszewski x2

Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 6:1 (3:1)
Kamil Szostak x4, Paweł Wilczek, Jakub Kardyka  - Samobójcza
Czerwonka kartka: Piotr Rogala 70 min dwie żółte (Płomień)

04 listopad
Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec 4:1 (2:1)
Adrian Wielądek x3, Dżamal Hawari - Tomasz Kacprzak

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [23]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg