Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 331, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 843

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

A-klasa: Za nami przedostania 12 kolejka Siedlce - Warszawa...

  • autor: Redakcja, 2018-11-04 22:54
A-klasa: Za nami przedostania 12 kolejka Siedlce - Warszawa w rundzie jesiennej
03 listopad 2018
Sęp Żelechów - Jutrzenka Cegłów 0:1 (0:0)
Piotr Sikorski
 
Watra Mrozy - Polonez Mordy 2:3
Adrian Kosyl, Szymon Sikora - Paweł Klewek
 
04 listopad
Kosovia Kosów Lacki - Tęcza Stanisławów 3:0 (1:0)
Vitalii Burko x3 (x2 karne)

Tęcza Korczew - LKS Ostrówek 0:0

Błękitni Stoczek Węgrowski - Grodzisk Krzymosze 2:1
Kacper Grudziąż, Łukasz Siwiński - Jarosław Michalak
Czerwonak kartka: Paweł Zacharczuk 86 min dwie żółte (Grodzisk)

Olimpia Latowicz - MKS Małkinia 3:2 (1:1)
Hubert Oszkiel, Marcin Świątek, Damian Kaniewski - Mateusz Rutkowski, Marcin Sadowski

Wicher Sadowne - Jastrząb Żeliszew 1:1
Tomasz Kowalczyk - Konrad Śliwka
Czerwonka kartka: Tomasz Kowalczyk dwie żółte, Jakub Zyśk dwie żółte, Konrad Kandulski dwie żółte (Wicher)
Jastrząb nie wykorzystał dwóch rzutów karnych

A klasa Warszawa - 12 kolejka 03 listopad
Rządza Załubice - ŁKS Łochów 2:4 (1:2)
Seweryn Remieniewicz x2 - Piotr Oniszk x2, Sławomir Damętko, Radosław Gręda (karny)


Siedlce


Warszawa

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [29]
 

autor: ~gall anonim 2018-11-05 21:44:09

avatar Gole dla MKS strzelili.Mateusz Rutkowski i Marcin Sadowski


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg