Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 358, wczoraj: 508
ogółem: 1 096 870

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

A-klasa: Za nami 13 ostatnia kolejka rundy jesiennej...

  • autor: Redakcja, 2018-11-12 06:31
A-klasa: Za nami 13 ostatnia kolejka rundy jesiennej Siedlce - Warszawa
10 listopad 2018
Polonez Mordy - Wicher Sadowne 2:3 (1:1)
Kamil Księżopolski, Daniel Paczuski (karny) - Szymon Wycech, Mariusz Uziębło, Piotr Sadowski

Jastrząb Żeliszew - Tęcza Korczew 2:1
Cezary Bareja, Jakub Strojek - Paweł Sawtyruk

Tęcza Stanisławów - Błękitni Stoczek Węgrowski 3:1
Kamil Wróbel, Łukasz Glanowski, Seweryn Rejmer - Łukasz Siwiński

11 listopad
LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki 1:0 (1:0)
Sebastian Polewski

MKS Małkinia - Watra Mrozy 2:3
Cezary Maliszewski, Piotr Barszcz - Daniel Serwatka x3

Jutrzenka Cegłów - Olimpia Latowicz 3:3 (1:3)
Michał Branicki x2, Karol Sadoch - Radosław Skóra x2, Mateusz Padysz

Grodzisk Krzymosze - Sęp Żelechów 3:2 (1:1)
Paweł Zacharczuk, Samobójcza, Hubert Wysokiński - Piotr Mądry, Michał Jaworski
Czerwona kartka: 55 min dwie żółte Konrad Michalak, 90 min dwie żółte Hubert Wysokiński (Grodzisk)

A klasa Warszawa - 13 kolejka 10 listopad
ŁKS Łochów - AP Marcovia II Marki 2:2 (1:0)
Michał Chmielewsk, Piotr Oniszk - Tomasz Buczek, Igor Karczmarczyk


Siedlce


Warszawa

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [66]
 

autor: ~anonim 2018-11-12 10:33:44

avatar Watra Serwatka Damiel x3


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Olimpia Grudziądz (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Radomiak Radom 2:0 Ruch Chorzów (s)
Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Bełchatów
Elana Toruń (b) 5:1 Znicz Pruszków
Resovia (b) 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 1:1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa (b) 0:0 Górnik Łęczna (s)
Pogoń Siedlce (s) 3:1 Olimpia Grudziądz (s)
Widzew Łódź (b) 1:1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1:1 Olimpia Elbląg