Siedlecka Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 914
ogółem: 1 111 647

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Za nami 21 kolejka II ligi!

  • autor: Redakcja, 2018-12-03 19:58

Sobota
Resovia - ROW 1964 Rybnik ODWOŁANY (Wynik z jesieni 1:2)
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / przełożony na wiosnę 2019
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 1:0 (Wynik z jesieni 0:3)
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 05.12 godz. 13:00 (Wynik z jesieni 2:0)
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 3:2 (Wynik z jesieni 2:1)
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0:2 (Wynik z jesieni 1:3)
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 1:0 (Wynik z jesieni 2:2)
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1:1 (Wynik z jesieni 1:5)
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0:0 (Wynik z jesieni 0:3)
Niedziela
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 4:2 (Wynik z jesieni 0:1)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [41]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22

Ostatnie spotkanie

Pogoń Siedlce (s)Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
2018-12-01, 16:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Resovia (b) ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa (b) 1:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3:2 Znicz Pruszków
Elana Toruń (b) 0:2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce (s) 1:0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów (s) 1:1 Górnik Łęczna (s)
Widzew Łódź (b) 0:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziądz (s)